قوانین حساب کاربری

به­ منظور حفظ ایمنی اطلاعات شما کاربران عزیز، به­ هنگام عضویت در سایت، لطفا تمام اطلاعات را درست و معتبر وارد کنید.

در صورتی که فرد دیگری بدون آگاهی شما به اطلاعات کاربری ­تان دسترسی پیدا کرد، حتما در اولین فرصت به ما اطلاع دهید.

شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد، پس لطفا از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید.

هر حساب کاربری تنها مجاز است توسط یک شخص استفاده شود، در صورت استفاده چند شخص از یک اکانت، آکادمی علاء این حق را برای خود محفوظ می ­داند که اکانت مورد نظر را مسدود کند.

چنانچه از هرگونه نام جعلی یا تقلبی یا ایمیل نامعتبر در جهت سواستفاده­ های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر استفاده کنید، آکادمی علاء حساب کاربری شما را مسدود می ­نماید. لذا شما حق ندارید خودتان را جایِ شخصی دیگر معرفی کنید.

 حریم شخصی کاربران

حفظ حریم شخصی شما برای ما در سایت آکادمی علاء بسیار مهم است. آکادمی علاء تلاش می­ کند با حفظ حریم شخصی­تان، حاشیه­ی امنی را برای فعالیت­ تان در سایت خود به ­وجود آورد.

اطلاعاتی که از شما در روند عضویت دریافت می­ کنیم نزد آکادمی علاء محفوظ می­ماند و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد گرفت، مگر اینکه این موضوع به درخواست قانون و مراجع ذی­صلاح برای ما الزام آور باشد.

 اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در بخش نظرات، پیشنهادات و انتقادات سایت، دیدگاه موردنظر حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری مرتبط بسته خواهد شد:

1- نشر هر گونه محتوا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی

2- نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات و عرف جامعه

3- هر گونه توهین به اشخاص دیگر و تجاوز به حریم خصوصی آنان

4- محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه

5- هرگونه محتوا حاوی هرزنامه

6- اطلاعات شخصی یا حساس افراد دیگر

 حقوق مالکیت معنوی

شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده­ ها و هرگونه محتوا برای ما، به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک­ گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.

وب­سایت و کلیه مطالب، شامل محتوای متنی و ویدیویی و صوتی سایت، متعلق به آکادمی علاء می ­باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می­ کند.

شما حق تولید، نشر، اصلاح یا ایجاد محتوای انتخاب­ شده از محتوای وب­سایت آکادمی علاء را برای استفاده تجاری، آموزشی یا باز نشر ندارید، مگر اینکه خواسته باشید آن را به سایر دوستان­تان معرفی کنید.

تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می­ کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می­ باشد.

 عدم رعایت قوانین

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، آکادمی علاء این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بلافاصله دسترسی شما را به وبسایت معلق کند یا به طور کلی به­ پایان برساند و اکانتِ شما (یا بخشی از آن) را مسدود کند.

آکادمی علاء حق دارد دسترسی شما به یک بخش یا تمام محتوای قابل استفاده در اکانت ­تان، از جمله دوره ­های خریداری شده، را محدود نماید.

 امنیت وب سایت

امنیت بخش مهمی از هر کسب و کار به شمار می ­آید، که حفظ آن باعث ایجاد فضای راحت ­تر بین افرادی می­ شود که از یک سرویس استفاده می ­کنند. شما با عضویت در سایت آکادمی علاء تعهد می­ دهید :

1- هیچ­ گونه کاری را که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وب سایت شود، انجام ندهید.

2- از هیچ­ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیرقانونی یا نقض قوانین وب سایت استفاده نکنید.

3- از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای آسیب رساندن به وب سایت استفاده ننمایید.

4- هیچ گونه هرزنامه‌ای در بخش نظرات و گفتگو وارد نکنید.

اگر وب­ سایت حاوی لینک ­ها به سایت های دیگر و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک ­ها فقط برای راحتی شما ارائه می­ شوند. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع نداریم و هیچ­ گونه مسئولیتی در قبال آنها یا از دست­ دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را نداریم.

 ثبت نام در دوره‌ها

ما در سایت آکادمی علاء، علاوه بر محتوای رایگان، دوره­ های آموزشی داریم که استفاده از آنها منوط به پرداخت هزینه‌ای است که در صفحه خودِ دوره ذکر شده است و شما با یکبار پرداخت به همه آن دوره تا زمانی که سایت آکادمی علاء فعال باشد، دسترسی خواهید داشت .

 پرداخت در سایت

برای استفاده از دوره­ های غیررایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می ­باشید. روش­ های پرداخت ما امن و معتبر می ­باشد.

پرداخت هزینه دوره بر اساس تومان می­باشد.

شما موظف هستید برای پرداخت، از کارت بانکی معتبر استفاده کنید. هرگز از کارت‌های غیرمجاز استفاده نکنید.

هر شخص می­ تواند تنها برای خود و با اکانت خود دوره­ ای را تهیه کند و از آن استفاده نماید.

خرید گروهی کاملا غیرقانونی است و آکادمی علاء هیچ گونه رضایتی نسبت به این موضوع ندارد.

از اینکه با رعایت قوانین و مقررات سایت، ما را در ارائه بهتر خدمات آموزشی یاری می ­کنید، از شما سپاسگذاریم.

باتشکر فراوان
آکادمی دکتر علاء